Biz Kimiz ?

Yayınlarımız :
Yükleniyor

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

📻 Radyomuz İnternet Üzerinden Yayın Yapmaktadır. 15.08.2014 Tarihinde DJ KARAM tarafından İzmir Karşıyakada Yayın Hayatına Başlamıştır.İlk Olarak Adını SİTE FM Olarak Arabesk Tarzı İle Başlayan Radyomuz,Daha Sonra Adını Değiştirerek MAVİ RADYO Yapmış Ve Başka Bir Tarz Olan Pop Müzik Tarzına Hızlı Bir Geçiş Yapmıştır.Uzun Süre Pop Müziğin En Yeni Şarkılarını Dinleyenlerine Sunan Radyomuz,Yine Bir Değim YaparakVe dinleyenlerden Gelen İstekler Doğrultusunda DJ KARAM Önderliğinde Arabesk Müziğe İlk Göz Ağrısı Olan Arabesk Fantazi halk Müziği Ve türkü tarzları İle 2021 Yılında Yine Hızlı İvedi Şekilde Geçiş Yapmıştır.
    Radyomuz İnternet Üzerinden Yayın Yaptığı İçin Bazı Aksaklıklar Olmuştur.Ama Radyomuz yılmadan Usanmadan Siz Sevgili Dinleyenlerime Daima Kaliteli Saygılı ve Göreceli Yayını Sunmaktan Gurur Dumuştur.
    Radyomuz Sistem Yenilemesine Girerek,Sizlere 320kbs Mp3 Şarkıları Yine 320kbs Stream Kalitesi İle 7/24 Sunmaya Gayret Göstermektedir.MAVİ RADYO Olarak İlk Hedefimiz Kaliteli Müzikleri Kalitesi Düşmeden Sizlere Ulaştırmaktır.   
  Sanırım Bazı Kelimeler Bazı İşleri En doğru Biçimde Anlatır.Bu yüzde Sözü daha Fazla Uzatmadan Hem Slaganımız Hemde Felsemiz Olan Bu Cümle Size Ne Olduğumuzu Ne Yapmak İstediğimizi Gerçek Anlamıyla Söyler.
" BURADA SADECE MÜZİK KONUŞUR "reklam